Cablu acceleratie de la producatorul JM pentru Yamaha DT 125 LC (1982-1984).
Fabricat in Europa sau Japonia.
Lista completa de aplicatii se regaseste mai jos.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
JMT.7313984
JMT.7050477
RMS.121690040
RMS.121690070
RMS.121690030
RMS.184140070
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!