Curea pompa ulei RMS pentru maxiscutere Gilera / Piaggio in 2 timpi de 125cc / 150cc / 180cc.
Referinta piesa originala: 431370.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
RMS.100110030
RMS.100200712
RMS.100150450
RMS.100300120
AT.P400480600185
RMS.100320200
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!