Garnitura cilindru (baza cilindru) de la Athena pentru Suzuki GSF 600 U Bandit (1995-2004) / GSF 600 Bandit (1995-2004) / GSF 600 SU Bandit (1996-2004) / GSF 650 S/SU/U Bandit (2005-2006) / GSF 650 Bandit (2005-2006) / GSF 650 A/SA/SUA/UA Bandit ABS (2005-2006) / GSX 600 F (1988-2005) / GSX 600 FU (1988-2001) / GSX 600 FU2 (1988-1997) / GSX 750 F (1989-2006) / GSX 750 Inazuma (1998-2003) / GSX-R 750 (1985-1991) / GSX-R 750 X (1986-1987) / GSX-R 750 R Special Edition (1986) / GSX-R 1100 (1986-1988).
Referinta OEM Suzuki: 11241-27A02 / 11241-27A03 / 1124127A02 / 1124127A03.
Garniturile producatorului italian Athena sunt fabricate la standarde europene de calitate (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) si sunt prin urmare sub controlul permanent al calitatii.
Lista completa de aplicatii se regaseste mai jos.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
AT.S410510001011
AT.S410510017008
AT.S410510026001
JMT.7410071
AT.S410510008007
AT.S410510015018
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!