Rulment cu ace RMS.
Dimensiuni: 12x18x12.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
RMS.100151260
RMS.100151240
RMS.100151250
RMS.100151230
PROX.21.2012
RMS.100660050
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!