Elektromotor (demaror) RMS 50cc-es 2 ütemű Minarelli motorral felszerelt robogókhoz - Aprilia Amico / Gulliver / Rally / Area 51 / SR 50 / Sonic / Benelli 491 / K2 / Pepe / Beta Ark / Eikon / Quadra / Chrono / Italjet Dragster / MBK Booster / Equalis / Evolis / Fizz / Flipper / Mach G / Nitro / Sorisso / Stunt / Ovetto / Malaguti Ciak / Centro / F10 / F12 Phantom / F15 Firefox / Yamaha Aerox / Axis / Jog / Jog R / Jog RR / BW's / Zest / Neo's / Slider / Why / Zest / Zuma.
Vásárlók, akik ezt a terméket megvásárolták, ezeket is megvásárolták:
RMS.163750082
POL.2800017
JMT.7317217
JMT.7310685
JMT.7384506
RMS.100360200
Még nincs vélemény. Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a terméket!