Flansa variátor RMS. A legfontosabb alkalmazások közül említjük: Gilera 125cc: FX 2T (1997-2002) / Gilera 180cc: FXR 2T (1997-2002) / Piaggio 125cc: Hexagon LX 2T (1998-1999) / Hexagon LXT 2T (1998-1999) / Skipper LX 2T (1998-1999) / Typhoon XR 2T (1998-1999) / Piaggio 150cc: Hexagon LX 2T (1998-1999) / Skipper LX 2T (1998-1999) / Piaggio 180cc: Hexagon LXT 2T (1998-1999).
OEM kód Gilera: 435893;
OEM kód Piaggio: 435893.
Vásárlók, akik ezt a terméket megvásárolták, ezeket is megvásárolták:
RMS.100110030
RMS.100200712
RMS.100150450
AT.P400480600185
RMS.163770020
RMS.100320200
Még nincs vélemény. Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a terméket!