Garnituur cilinder (cilinderbasis) van Athena voor Kawasaki Z 750 (2004-2014) / Z 800 (2013-2017) / Z 1000 (2003-2009).
OEM referentie Kawasaki: 11061-1168 / 110611168.
De pakkingen van de Italiaanse fabrikant Athena zijn vervaardigd volgens Europese kwaliteitsnormen (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) en staan daarom onder permanente kwaliteitscontrole.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
JMT.7152721
JMT.7412596
RMS.246490010
RMS.267000260
AT.S410250017048
AT.S410250008102
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!