Gaskabel van de fabrikant JM voor Yamaha DT 125 LC (1982-1984).
Gemaakt in Europa of Japan.
De volledige toepassingslijst is hieronder te vinden.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
JMT.7313984
JMT.7050477
RMS.121690040
RMS.121690070
RMS.121690030
RMS.184140070
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!