Releu voor richtingaanwijzers van de fabrikant JM voor 12V / 2 pinnen.
Technische specificaties:
- aantal connectoren: 2
- werkingsmodus: elektronisch
- spanning: 12V
- schakelcapaciteit: 10 watt x 2 + 3,4 watt / 10 watt x 2 + AP / 8 watt x 2 + 3,4 W + AP
- aansluitingen: B = batterij / L = schakelaar
- frequentie: 85 / minuut
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
JMT.7150491
JMT.7300872
JMT.7150224
JMT.7271489
JMT.7304983
RMS.100600801
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!