luchtfilter Hiflofiltro voor Honda NES @ 125 / @ 150 / PS125 / PS150 / Dylan 125 / Dylan 150 / SH 125 / SH 150 / SH 125i / SH 150i.
OEM referentie Honda: 17210-KGF-900.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
AT.S410210001220
RMS.163631530
RMS.184120541
RMS.121856140
RMS.225162200
POL.1760311
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!