Filtru lucht Hiflofiltro voor Kawasaki ZX-6R 636 Ninja / ZX-6RR 600 Ninja (2003-2004).
Referentie OEM Kawasaki: 11013-1301.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
AT.S410250017050
AT.S410250006145
AT.P400250420005
AT.S410250001123
AT.S410250008076
JMT.7150285
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!