Set compleet motor pakkingen van de fabrikant Athena voor Gilera Runner FL 50 (2002) / Runner 50 LC (1997-2000) / Runner Poggiali 50 (2002).
Productbeschrijving:
- bevat alle componenten op de foto;
- vervaardigd in Italië door Athena.
De complete lijst van toepassingen is hieronder te vinden.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
RMS.100110020
POL.2416722
RMS.142720010
RMS.246090220
RMS.100600110
RMS.204550222
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!