Naaldlager RMS.
Afmetingen: 12x18x12.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
RMS.100151260
RMS.100151240
RMS.100151250
RMS.100151230
PROX.21.2012
RMS.100660050
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!