O-ring, 18mm - 670D2018
Dit onderdeel, O-ring, 18mm, is origineel Kawasaki en heeft de code 670D2018. De originele onderdelen Kawasaki hebben dezelfde kenmerken als die geïnstalleerd zijn tijdens de fabricage van het voertuig, ze zijn perfect uitwisselbaar met de versleten of beschadigde onderdelen en vertegenwoordigen de beste optie qua kwaliteit.
De levertijd voor O-ring, 18mm (670D2018) is tussen de 7 en 17 werkdagen. Dit is een indicatieve termijn en kan overschreden worden.
De bestelling voor O-ring, 18mm - 670D2018 kan niet geannuleerd of geretourneerd worden. Volledige betaling vooraf is vereist, en het plaatsen van de bestelling op de website impliceert begrip en acceptatie van deze voorwaarden.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
AT.S410250017086
OEM-KA.110610442
OEM-KA.920550739
OEM-KA.920551577
OEM-KA.161540708
OEM-KA.920490068
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!