Burete luchtfilter origineel Malossi. Onder de belangrijkste toepassingen vermelden we: Aprilia SR50 Ditech H2O 2T E1 2000-2006/2003 (Morini) / SR50 Ditech I.E H2O 2T E2 2002-2006/2003 (Morini) / SR50 Racing H2O 2T E1 2000-2006/2003 (Morini) / SR50 Racing H2O 2T E2 07/2003-2008 (Piaggio) / SR50 Sport H2O 2T E1 2000-2006/2003 (Morini) / SR50 Sport H2O 2T E2 07/2003-2008 (Piaggio) / SR50 Street H2O 2T E2 07/2003-2008 (Piaggio) / SR50 Street H2O 2T E2 2009-2012 (Piaggio).
- Originele luchtfilter spons voor originele filterbox;
- Filtratie-element van expansief polyurethaan met een verhoogde luchtfiltercapaciteit;
- Ontworpen voor sporttoepassingen;
- Verhoogde dikte met berekende porositeit;
- Optimale filtereigenschappen bij droogte, die verbeterd kunnen worden door te bevochtigen met Malossi olie;
- Geselecteerd materiaal, exclusief geproduceerd voor specifieke toepassingen;
- Bijzonder geschikt voor hoogpresterende motoren;
- Type: rode spons.
Producten zijn uitsluitend gereserveerd voor wedstrijden op daarvoor bestemde locaties in overeenstemming met de bepalingen van de bevoegde sportautoriteiten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuist gebruik.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
JMT.7001236
POL.1740036
RMS.142580020
RMS.142560010
POL.2820001
AT.P400010600006
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!