Kit uitlaatkleppen (staal) en veren van ProX voor Kawasaki KFX 450 R KSF (2008-2014) / KX 450 F (2006-2008).
ProX gebruikt de beste materialen en de stalen kleppen- en verenkits zijn een betaalbare oplossing voor de vervanging van titanium kleppen. Stalen kleppen hebben een levensduur die drie keer zo lang is als die van titanium, en om het hogere gewicht van de stalen kleppen te compenseren, wordt de kit geleverd met versterkte klepveren. Er zijn geen motorwijzigingen nodig.
De kit bevat:
- uitlaatklep x 2
- terugveer uitlaatklep x 2
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
AT.S410250001136
OEM-KA.120090008
OEM-KA.120530064
OEM-KA.120530065
OEM-KA.920570035
AT.P400250100002
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!