Filtr powietrza Hiflofiltro do Kawasaki ZX-6R 636 Ninja / ZX-6RR 600 Ninja (2003-2004).
Referencja OEM Kawasaki: 11013-1301.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.S410250017050
AT.S410250006145
AT.P400250420005
AT.S410250001123
AT.S410250008076
JMT.7150285
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!