Piłka preson dla skuterów wyposażonych w silniki Minarelli o pojemności 50cc w 2 suwów. Wymiary piłki: M7x1mm.
Cena za 10 sztuk.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
RMS.121856030
RMS.100692040
RMS.121856020
RMS.121856010
RMS.100689170
MET.SS1278250
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!