Burete filtru powietrza oryginalny Malossi. Do najważniejszych zastosowań należą: Aprilia SR50 Ditech H2O 2T E1 2000-2006/2003 (Morini) / SR50 Ditech I.E H2O 2T E2 2002-2006/2003 (Morini) / SR50 Racing H2O 2T E1 2000-2006/2003 (Morini) / SR50 Racing H2O 2T E2 07/2003-2008 (Piaggio) / SR50 Sport H2O 2T E1 2000-2006/2003 (Morini) / SR50 Sport H2O 2T E2 07/2003-2008 (Piaggio) / SR50 Street H2O 2T E2 07/2003-2008 (Piaggio) / SR50 Street H2O 2T E2 2009-2012 (Piaggio).
- Burete filtru powietrza oryginalny do oryginalnej obudowy filtra;
- Element filtrujący z rozszerzalnego poliuretanu o zwiększonej zdolności filtracji powietrza;
- Zaprojektowany do zastosowań sportowych;
- Zwiększona grubość z obliczoną porowatością;
- Optymalne właściwości filtracji na sucho, które można poprawić przez nawilżenie olejem Malossi;
- Wybrany materiał produkowany wyłącznie do zastosowań specyficznych;
- Szczególnie odpowiedni dla silników o wysokiej wydajności;
- Typ: czerwony gąbka.
Produkty zarezerwowane wyłącznie dla zawodów w miejscach do tego przeznaczonych zgodnie z przepisami odpowiednich organów sportowych. Zrzucamy wszelką odpowiedzialność za niewłaściwe użycie.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
JMT.7001236
POL.1740036
RMS.142580020
RMS.142560010
POL.2820001
AT.P400010600006
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!