Bureta podwójna filtru powietrza Polini do następujących zastosowań: Aprilia SR 50 I.E Ditech H2O 2T E1 2000-06/2003 / Morini) / SR 50 I.E Ditech H2O 2T E2 2002-06/2003 / Morini) / SR 50 Racing H2O 2T E1 2000-06/2003 / Morini) / SR 50 Racing H2O 2T E2 07/2003-2008 / Piaggio) / SR 50 Sport H2O 2T E1 2000-06/2003 / Morini) / SR 50 Sport H2O 2T E2 07/2003-2008 / Piaggio) / SR 50 Street H2O 2T E2 07/2003-2008 / Piaggio) / SR 50 Street H2O 2T E2 2009-2012 / Piaggio).
- Element filtru powietrza Polini z podwójną warstwą;
- Zapewnia maksymalne filtrowanie i optymalną wydajność;
- Typ: podwójna gąbka niebieska;
- Klasa: Sport.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
RMS.100689070
JMT.7384779
RMS.100110020
RMS.100200310
AT.S410480012012
MET.SS1471100
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!