Cablu przyspieszenia od producenta JM do Yamaha DT 125 LC (1982-1984).
Wyprodukowane w Europie lub Japonii.
Pełna lista zastosowań znajduje się poniżej.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
JMT.7313984
JMT.7050477
RMS.121690040
RMS.121690070
RMS.121690030
RMS.184140070
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!