Proszę wybrać średnicę tłoka z powyższego pola.
Tłok Meteor do maxiskuterów Gilera / Piaggio z cylindrem żeliwnym w 2-taktowym silniku o pojemności 125cc. Zestaw zawiera tłok, pierścienie, sworzeń i zabezpieczenia.
Dostępne wymiary tłoka:
- standardowy (55,00mm)
- +0,40mm
- +0,60mm
- +0,80mm
- +1,00mm
- +1,50mm
Szczegóły:
Sworzeń Cap(C): 30,00
Kalota (H): B-3,5
Długość Całkowita(L): 63,50
Sworzeń(d): 16x46x11
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
RMS.100200712
AT.P400480700053
RMS.100110030
RMS.100620041
RMS.100520030
RMS.100150450
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!