Proszę wybrać rozmiar tłoka z powyższego pola.
Tłok odlewany Vertex do motocykli Honda CR / CRE 2-taktowych o pojemności 250cc produkowanych w latach 1997 - 2001.
Zestaw zawiera:
- 1 x tłok
- 2 x pierścienie
- 1 x sworzeń
- 2 x zabezpieczenia
Dostępne rozmiary tłoka:
- A (66,34mm)
- B (66,35mm)
- C (66,36mm)
- D (66,37mm)
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.P400210850252
RMS.100607000
RMS.100720030
AT.P400210400252
PROX.03.1315
AT.P400210850250
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!