Uszczelka O-ring, 18 mm - 670D2018
Ta część, Uszczelka O-ring, 18 mm, jest oryginalna Kawasaki i ma kod 670D2018. Oryginalne części Kawasaki mają takie same cechy jak te zainstalowane podczas produkcji pojazdu, są doskonale wymienne z zużytymi lub uszkodzonymi i stanowią najlepszy wybór pod względem jakości.
Czas dostawy dla Uszczelka O-ring, 18 mm (670D2018) wynosi od 7 do 17 dni roboczych. Jest to orientacyjny termin i może być przekroczony.
Zamówienie na Uszczelka O-ring, 18 mm - 670D2018 nie może być anulowane ani zwrócone. Wymagana jest pełna płatność z góry, a złożenie zamówienia na stronie internetowej oznacza zrozumienie i akceptację tych warunków.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.S410250017086
OEM-KA.110610442
OEM-KA.920550739
OEM-KA.920551577
OEM-KA.161540708
OEM-KA.920490068
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!