Garnitura cylindra (baza cylindra) od Athena dla Kawasaki Z 750 (2004-2014) / Z 800 (2013-2017) / Z 1000 (2003-2009).
Referencja OEM Kawasaki: 11061-1168 / 110611168.
Uszczelki producenta włoskiego Athena są produkowane zgodnie z europejskimi standardami jakości (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) i są zatem pod stałą kontrolą jakości.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
JMT.7152721
JMT.7412596
RMS.246490010
RMS.267000260
AT.S410250017048
AT.S410250008102
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!