Garnitura głowicy od Athena dla Suzuki GSX 750 F (1998-2006) / GSX 750 Inazuma (1998-2003) / GSX-R 750 (1986-1987; 1991) / GSX-R 750 X (1986-1987; 2005) / GSX-R 750 XU2 (2005) / GSX-R 750 R Special Edition (1986).
Referencja OEM Suzuki: 11141-07D01 / 1114107D01.
Uszczelki producenta włoskiego Athena są wytwarzane zgodnie z europejskimi standardami jakości (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) i są zatem pod stałą kontrolą jakości.
Pełna lista zastosowań znajduje się poniżej.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
JMT.7410071
AT.S410510026001
AT.S410510008007
AT.S410510015018
AT.S410510017008
AT.S410510021006
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!