Garnitura wewnętrzna pokrywy sprzęgła od producenta Athena dla Yamaha YZ 125 (1994-2004).
Referencja OEM Yamaha: 4JY-15462-00 / 4JY1546200.
Wyprodukowana we Włoszech przez Athena.
Pełna lista zastosowań znajduje się poniżej.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.S410485006164
RMS.100692030
VEN.Y01-4-024
AT.P400485400036
AT.P400510600143
AT.P400485850116
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!