Proszę wybrać rozmiar tłoka z powyższego pola.
Zestaw tłoka ProX dla Yamaha YZ 426 F (2000-2002) / WR 426 F (2001-2002) - 426cc 4T. Pełna lista zastosowań znajduje się poniżej.
Specyfikacje techniczne:
- standardowa średnica cylindra (średnica fabryczna): 95,00 mm
- typ silnika: 4 suwowy
- całkowita długość tłoka (B): 41,60 mm
- średnica sworznia tłoka (C): 19,00 mm
- wysokość kompresji (D): 14,50 mm
- pozycja sworznia pierścienia mierzona od środka (E): -
- pozycja sworznia pierścienia mierzona od środka (F): -
- wewnętrzna odległość sworznia tłoka (G): 20,70 mm
- kształt głowy tłoka: wklęsły
- inne informacje: 5 x kieszenie zaworowe
- technologia produkcji: tłok kuty
- stopień sprężania: 12.5:1
Dostępne rozmiary tłoka (A):
- A (94,95 mm)
- B (94,96 mm)
- C (94,97 mm)
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.S410485001166
AT.S410485006132
PROX.03.2420
PROX.28.2420-2
PROX.28.2420-3
PROX.28.2420-1
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!