Filtru aer Hiflofiltro pentru Kawasaki Z 1000 F (2014-2016) / Z 1000 SX (2014-2015) / Z 1000 SX ABS (2014-2017) / Z 1000 G ABS / Z 1000 F Special Edition (2014-2016).
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
OEM-KA.922000174
OEM-KA.921390023
OEM-KA.921530446
OEM-KA.921612389
OEM-KA.92065097
OEM-KA.921601190
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!