Filtru aer Hiflofiltro pentru Kawasaki ZX-6R 636 Ninja / ZX-6RR 600 Ninja (2003-2004).
Referinta OEM Kawasaki: 11013-1301.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
AT.S410250017050
AT.S410250006145
AT.P400250420005
AT.S410250001123
AT.S410250008076
JMT.7150285
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!