Garnitura capac stator (alternator) de la producatorul Athena pentru Suzuki AN 250 Burgman (1998-2006) / AN 400 Burgman (1999-2006) / AN 400 S Burgman (2005-2006).
Referinta OEM Suzuki: 11483-14F00 / 11483-14F00.
Fabricata in Italia de catre Athena.
Lista completa de aplicatii se regaseste mai jos.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
AT.S410510001142
BW.B2822010108
AT.S410510006139
RMS.100310060
JMT.7001069
JMT.7342695
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!