Garnitura capac stator (alternator) de la Athena pentru Suzuki RM-Z 450 (2005-2007).
Referinta OEM Suzuki: 11483-35G10 / 1148335G10.
Fabricata in Italia de catre Athena.
Lista completa de aplicatii se regaseste mai jos.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
PLS.8458200002
JMT.7162602
JMT.7269913
AT.S410210012038
AT.S410510001164
AT.S410510006174
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!