Garnitura cilindru (baza cilindru) de la Athena pentru Suzuki RM-Z 450 (2005-2007).
Referinta OEM Suzuki: 11241-35G01 / 1124135G01.
Garniturile producatorului italian Athena sunt fabricate la standarde europene de calitate (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) si sunt prin urmare sub controlul permanent al calitatii.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
AT.S410510001164
PLS.8458200002
JMT.7162602
JMT.7269913
AT.S410210012038
AT.S410510017098
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!