Garnitura chiulasa de la Athena pentru Husqvarna Svartpilen 125 ABS (2021-2023) / KTM Duke 125 (2011-2023) / RC 125 (2014-2023).
Referinta OEM KTM: 90130036000.
Garniturile producatorului italian Athena sunt fabricate la standarde europene de calitate (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) si sunt prin urmare sub controlul permanent al calitatii.
Lista completa de aplicatii se regaseste mai jos.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
AT.S410270006096
AT.S410270015010
KTM.93530040000
JMT.7342724
AT.P400485600041
AT.S410485016011
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!