Garnitura cilindru (baza cilindru) de la Athena pentru Kawasaki Z 750 (2004-2014) / Z 800 (2013-2017) / Z 1000 (2003-2009).
Referinta OEM Kawasaki: 11061-1168 / 110611168.
Garniturile producatorului italian Athena sunt fabricate la standarde europene de calitate (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) si sunt prin urmare sub controlul permanent al calitatii.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
JMT.7152721
JMT.7412596
RMS.246490010
RMS.267000260
AT.S410250017048
AT.S410250008102
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!