Set complet garnituri motor de la producatorul Athena pentru Gilera Runner FL 50 (2002) / Runner 50 LC (1997-2000) / Runner Poggiali 50 (2002).
Descrierea produsului:
- contine toate componentele din poza;
- fabricate in Italia de catre Athena.
Lista completa de aplicatii se regaseste mai jos.
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
RMS.100110020
POL.2416722
RMS.142720010
RMS.246090220
RMS.100600110
RMS.204550222
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!