Kit reparatie ambielaj de la CIF format din rulmenti si simeringuri ambielaj pentru maxiscutere echipate cu motoare Piaggio de 125cc - 180cc in 2 timpi - Aprilia SR 125 / SR 150 / Gilera Runner FX / Runner FXR / Italjet Dragster / Piaggio Hexagon / Hexagon LX / Hexagon LXT / Skipper.
Setul contine:
2 x rulmenti NTN 25x68x12 (SCO5831CS37)
2 x simeringuri 24x35x7
Clientii care au cumparat acest produs au mai achizitionat urmatoarele produse:
RMS.100110030
RMS.100520030
AT.P400480700185
RMS.100150450
AT.S410480006034
POL.2800017
Încă nu există recenzii. Fii primul care scrie o recenzie pentru acest produs!