Garnituur cilinder (cilinderbasis) van Athena voor Suzuki RM-Z 450 (2005-2007).
Referentie OEM Suzuki: 11241-35G01 / 1124135G01.
De pakkingen van de Italiaanse fabrikant Athena zijn vervaardigd volgens Europese kwaliteitsnormen (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) en zijn daarom onder permanente kwaliteitscontrole.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
AT.S410510001164
PLS.8458200002
JMT.7162602
JMT.7269913
AT.S410210012038
AT.S410510017098
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!