Garnituur stator deksel (alternator) van Athena voor Suzuki RM-Z 450 (2005-2007).
OEM referentie Suzuki: 11483-35G10 / 1148335G10.
Gemaakt in Italië door Athena.
Volledige lijst van toepassingen is hieronder te vinden.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
PLS.8458200002
JMT.7162602
JMT.7269913
AT.S410210012038
AT.S410510001164
AT.S410510006174
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!