Protectora zębatki - Polisport dla Yamaha WR 250 F (2015-2020) / Yamaha WR 450 F (2016-2020) / Yamaha YZ 250 F 4T (2014-2020) / Yamaha YZ 250 F 4T Anniversary (2016) / Yamaha YZ 450 F (2014-2020) / Yamaha YZ 450 F Anniversary (2016).
Opis produktu:
- Ochrona zębatki przedniej (napęd);
- Ekstremalnie trwały i odporny;
- Doskonała ochrona;
- Otwarty design, aby utrzymać błoto z dala od zębatki;
- Dodatkowa ochrona dla pokrywy zapłonu;
- Łatwe czyszczenie;
- Łatwy w instalacji i łatwy do usunięcia;
- Portugalski producent Polisport jest dostawcą OEM dla KTM, a jakość materiałów i wykończeń jest na najwyższym poziomie.
Pełna lista zastosowań znajduje się poniżej.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
PLS.8458200002
JMT.7269913
AT.S410210012038
AT.S410510017098
AT.S410510001164
AT.S410510006174
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!