Garnitura cylindra (baza cylindra) od Athena dla Suzuki RM-Z 450 (2005-2007).
Referencja OEM Suzuki: 11241-35G01 / 1124135G01.
Uszczelki producenta włoskiego Athena są produkowane zgodnie z europejskimi standardami jakości (ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001) i są zatem pod stałą kontrolą jakości.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.S410510001164
PLS.8458200002
JMT.7162602
JMT.7269913
AT.S410210012038
AT.S410510017098
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!