Kit drijfstang ProX voor KTM EXC 200 (1998-2016) / SX 200 (2003-2005).
Afmetingen:
- maat A - bovenste diameter: 20.00 mm
- maat B - onderste diameter: 28.00 mm
- maat C - afstand tussen boutcentra: 118.00 mm
- maat D - bovenste breedte: 15.90 mm
- maat E - onderste breedte: 15.90 mm
- maat F - totale lengte: 151.40 mm
- maat G - binnenlengte: 94.00 mm
- maat H - onderste boutdiameter: 22.00 mm
- maat I - onderste boutlengte: 55.00 mm
- ringen: 22x37x1.00
Gemaakt in Japan.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
AT.P400270850028
OEM-KTM.52337067000
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337019000
OEM-KTM.50337072000
OEM-KTM.51237021000
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!