Set compleet motor pakkingen van Athena voor KTM EXC 200 (2002-2007) / SX 200 (2003-2004).
Specificaties:
- bevat alle componenten op de foto;
- vervaardigd in Italië door Athena.
Volledige toepassingslijst is hieronder te vinden.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
PROX.03.6248
OEM-KTM.52337067000
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337019000
OEM-KTM.50337072000
OEM-KTM.51237021000
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!