Rolgeleider 5X6,1X8X4 '98 - 50337072000
Dit onderdeel, Rolgeleider 5X6,1X8X4 '98, is origineel KTM en heeft de code 50337072000. De originele onderdelen KTM hebben dezelfde kenmerken als die geïnstalleerd zijn tijdens de fabricage van het voertuig, ze zijn perfect uitwisselbaar met de versleten of beschadigde onderdelen en vertegenwoordigen de beste optie qua kwaliteit.
De levertijd voor Rolgeleider 5X6,1X8X4 '98 (50337072000) is tussen de 14 en 21 werkdagen. Dit is een indicatieve termijn en kan overschreden worden.
De bestelling voor Rolgeleider 5X6,1X8X4 '98 - 50337072000 kan niet geannuleerd of geretourneerd worden. Volledige betaling vooraf is vereist, en het plaatsen van de bestelling op de website impliceert begrip en acceptatie van deze voorwaarden.
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
OEM-KTM.52337067000
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337019000
OEM-KTM.51237021000
PROX.03.6248
AT.P400270850028
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!