Gelieve de zuigermaat te selecteren uit het vak hierboven.
ProX zuigerkit voor KTM EXC 200 (1998-2016) - 200cc 2T. De volledige toepassingslijst staat hieronder.
Technische specificaties:
- standaard cilinderdiameter (fabrieksdiameter): 64,00 mm
- motortype: 2-takt
- totale zuigerlengte (B): 66,00 mm
- diameter zuigerpen (C): 16,00 mm
- compressiehoogte (D): 20,00 mm
- positie zuigersegmentpen gemeten vanaf het midden (E): 1,75 mm
- positie zuigersegmentpen gemeten vanaf het midden (F): 1,75 mm
- binnenafstand zuigerpen (G): 21,00 mm
- vorm zuigerkop: plat
- andere informatie:
- fabricagetechnologie: gegoten zuiger, bedekt met molybdeen disulfide (MoS2)
Beschikbare zuigermaat (A):
- A (63,94 mm)
- B (63,95 mm)
- C (63,96 mm)
- D (63,97 mm)
Klanten die dit product hebben gekocht, hebben ook de volgende producten gekocht:
AT.P400270850028
AT.P400270400015
PROX.03.6248
AT.P400270475004
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337067000
Nog geen beoordelingen. Wees de eerste die dit product beoordeelt!