Przewodnik rolki 5X6,1X8X4 '98 - 50337072000
Ta część, Przewodnik rolki 5X6,1X8X4 '98, jest oryginalna KTM i ma kod 50337072000. Oryginalne części KTM mają takie same cechy jak te zainstalowane podczas produkcji pojazdu, są doskonale wymienne z zużytymi lub uszkodzonymi i stanowią najlepszy wybór pod względem jakości.
Czas dostawy dla Przewodnik rolki 5X6,1X8X4 '98 (50337072000) wynosi od 14 do 21 dni roboczych. Jest to orientacyjny termin i może być przekroczony.
Zamówienie na Przewodnik rolki 5X6,1X8X4 '98 - 50337072000 nie może być anulowane ani zwrócone. Wymagana jest pełna płatność z góry, a złożenie zamówienia na stronie internetowej oznacza zrozumienie i akceptację tych warunków.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
OEM-KTM.52337067000
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337019000
OEM-KTM.51237021000
PROX.03.6248
AT.P400270850028
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!