Zestaw korbowodu ProX dla KTM EXC 200 (1998-2016) / SX 200 (2003-2005).
Wymiary:
- wymiar A - średnica górna: 20.00 mm
- wymiar B - średnica dolna: 28.00 mm
- wymiar C - odległość między śrubami: 118.00 mm
- wymiar D - szerokość górna: 15.90 mm
- wymiar E - szerokość dolna: 15.90 mm
- wymiar F - długość całkowita: 151.40 mm
- wymiar G - długość wewnętrzna: 94.00 mm
- wymiar H - średnica śruby dolnej: 22.00 mm
- wymiar I - długość śruby dolnej: 55.00 mm
- podkładki: 22x37x1.00
Wyprodukowano w Japonii.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.P400270850028
OEM-KTM.52337067000
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337019000
OEM-KTM.50337072000
OEM-KTM.51237021000
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!