Zestaw kompletnych uszczelek silnika od Athena dla KTM EXC 200 (2002-2007) / SX 200 (2003-2004).
Specyfikacje:
- zawiera wszystkie komponenty z zdjęcia;
- wyprodukowane we Włoszech przez Athena.
Pełna lista zastosowań znajduje się poniżej.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
PROX.03.6248
OEM-KTM.52337067000
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337019000
OEM-KTM.50337072000
OEM-KTM.51237021000
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!