Proszę wybrać średnicę tłoka z powyższego pola.
Zestaw tłoka ProX dla KTM EXC 200 (1998-2016) - 200cc 2T. Pełna lista zastosowań znajduje się poniżej.
Specyfikacje techniczne:
- standardowa średnica cylindra (średnica fabryczna): 64,00 mm
- typ silnika: 2 suwowy
- całkowita długość tłoka (B): 66,00 mm
- średnica sworznia tłoka (C): 16,00 mm
- wysokość kompresji (D): 20,00 mm
- pozycja sworznia pierścienia mierzona od środka (E): 1,75 mm
- pozycja sworznia pierścienia mierzona od środka (F): 1,75 mm
- wewnętrzna odległość sworznia tłoka (G): 21,00 mm
- kształt głowy tłoka: płaski
- inne informacje:
- technologia produkcji: tłok odlewany, pokryty disulfidem molibdenu (MoS2)
Dostępne średnice tłoka (A):
- A (63,94 mm)
- B (63,95 mm)
- C (63,96 mm)
- D (63,97 mm)
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
AT.P400270850028
AT.P400270400015
PROX.03.6248
AT.P400270475004
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337067000
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!