Segment wałka sterującego 200'98 - 52337067000
Ta część, Segment wałka sterującego 200'98, jest oryginalna KTM i ma kod 52337067000. Oryginalne części KTM mają takie same cechy jak te zainstalowane podczas produkcji pojazdu, są doskonale wymienne z zużytymi lub uszkodzonymi i stanowią najlepszy wybór pod względem jakości.
Czas dostawy dla Segment wałka sterującego 200'98 (52337067000) wynosi od 14 do 21 dni roboczych. Jest to orientacyjny termin i może być przekroczony.
Zamówienie na Segment wałka sterującego 200'98 - 52337067000 nie może być anulowane ani zwrócone. Wymagana jest pełna płatność z góry, a złożenie zamówienia na stronie internetowej oznacza zrozumienie i akceptację tych warunków.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również następujące produkty:
OEM-KTM.52337020000
OEM-KTM.52337019000
OEM-KTM.50337072000
OEM-KTM.51237021000
PROX.03.6248
AT.P400270850028
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!